درباره ما:

فعالیت فروشگاه بازی موز از سال 1387 در محله خانی آباد تهران شکل گرفت با توجه به تجربه ای که در این سال ها در صنعت فروش اسباب بازی کشور آموختیم، تصمیم گرفتیم با راه اندازی فروشکاه اینترنتی و فروش آنلاین خدمات خود را به سراسر کشور گسترش دهیم، ما می خواهیم در بازی موز در خدمت به مشتریان سراسر کشور پیشرو باشیم و شادی را به صورت طولانی مدت و پایدار به مشتریانمان منتقل کنیم.

فروشکاه اسباب بازی بازی موز

ما در بازی موز به دنبال چه هستیم؟

ما معتقدیم خدمات به مشتری در اولویت فروش قرار دارد و تمام تمرکز خود را بر این موضوع قرار داده ایم ما شعار نمی دهیم، ما می خواهیم مشتریان خود را با خدماتمان شگفت زده کنیم و رضایت کامل آن ها را بدست آوریم این وسواس باعث شده تا ما یکی از اولین خرده فروشان آنلاین در کشور باشیم که بالاترین سرعت ارسال را به مشتریانمان در سراسر کشور با قیمت مناسب ارائه دهیم.

ما بر این باوریم که مهربانی ، صداقت، مشارکت و دلسوزی جنبه های مهم انجام یک تجارت است و امیدواریم با مشارکت شما جامعه ای روشن تر و مهربان تر بسازیم.

ما کجا هستیم؟

آدرس فروشگاه بازی موز: تهران- خانی آباد نو- بلوار میلاد- خیابان شهرداری شمالی- جنب باشگاه پوریای ولی- فروشگاه اسباب بازی"بازی موز"

طراحی و ساخت وبسایت توسط www.shopikar.com